УКР РУС

Вибір підлоги "Таверна"

Вибір підлоги "Таверна": що потрібно розглянути

 

Майнові менеджери таверн і інших сервісів по виробництву продуктів харчування і напоїв стикаються з проблемою пошуку рішень для підлогових покриттів, які не тільки естетично приємні, але і створюють бажану атмосферу, але також володіють високою функціональністю і економічністю. Підлогові потреби можуть сильно відрізнятися - від «передній частині будинку», де збираються відвідувачі, на кухні і в складських приміщеннях в зонах «за межами дому». Повнокольоровий серія епоксидних і інших смолистих покриттів ,задовольняє вимогам цих об'єктів і поєднує красивий дизайн з практичними рішеннями проблем, створюваних іншими традиційними методами настилу підлоги.
 

В індустрії продуктів харчування і гостинності зображення грає невід'ємну роль в залученні гостей, налаштування настрою установи і, більш того, визначенні його особистості. Почуття, яке відчувають гості, коли вони вперше увійдуть, визначить, чи є таверна тихим, затишним місцем для випадкового розмови або більш гучним місцем, щоб піти від повсякденних проблем, а естетика підлоги- це частина того, що входить у формування цього потужного першого враження .

Завдяки епоксидним покриттям підлоги можна домогтися візуальних ефектів, що імітують інші матеріали, в тому числі, наприклад, листяних порід. Зберігаючи особливий вид, який передбачається для таверни, покриття для підлоги можуть бути виключно міцними і поставлятися за невелику частину вартості.
 

Функціональні характеристики хорошого  підлогового покриття

 

Пріоритети для передньої і задньої частин установи розрізняються тим, що естетика набагато важливіше на фронті, де клієнти будуть розташовані, але є деякі функціональні проблеми, які переносяться між цими двома областями, в тому числі:

• Опір ковзанню. Важке рух ніг, як клієнтів, так і співробітників, вимагає уваги до безпеки. Там, де їжа і напої купуються і споживаються, завжди виникатиме ризик витоку, і покровителі, що входять в таверну з вулиці, можуть відстежувати дощ і танути сніг. Останнє, що хоче мати менеджер з нерухомості, - це публічна і потенційно дорога аварія.


Гігієнічні властивості.

Підготовка і споживання їжі вимагають уваги до чистоти. Оскільки непористі, безшовні альтернативи іншим традиційним варіантам підлогового покриття, епоксидні та інші смолисті покриття для підлоги мають ту перевагу, що забезпечують меншу кількість місць, де бактерії та інші шкідливі мікроорганізми можуть процвітати. Заливні лінії між плитами, швами між панелями, тріщинами або подряпинами є прикладами невеликих областей, які можуть залучати пил, пролиті речовини і мікроорганізми, і їх важко повністю очистити. Покриття, яке наноситься у вигляді рідини, має ту перевагу, що покриття підлоги рівномірно, практично без швів або тріщин, і доступні антимікробні варіанти.

• Довговічність.

Між клієнтами і співробітниками, таверни щодня відчувають високий рівень пішохідного руху, тому важливо вибрати таверни сорт, який досить міцний, щоб витримувати значний знос, не вимагаючи регулярної заміни. Деякі полімерні рішення для підлогових покриттів також здатні витримувати екстремальні температури і тривалу вологу, що робить їх ідеальним варіантом для морозильних камер, посудомийних станцій і подібних приміщень.

Зв'яжіться з нашим офісом сьогодні, щоб обговорити рішення полімерних таверни підлогових покриттів, які встановлюють стандарт якості та видатної довговічності.

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше.

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

 

Бізнес-каталог

Реклама