УКР РУС

Відмінності між епоксидною смолою і поліуретаном


Відмінності між епоксидною смолою і поліуретаном
 

Епоксидні і поліуретанові тонкоплівкові верхні покриття являють собою два типи високоефективних підлогових покриттів, які можна використовувати для зміцнення, захисту і поліпшення естетики промислової системи підлогових покриттів. Обидва мають значні переваги, а також деякі недоліки, тому ми часто рекомендуємо використовувати комбінацію обох, коли це можливо. Однак таке порівняння може допомогти в оцінці того, який матеріал може найкращим чином задовольнити конкретним потребам конкретного об'єкта.


 

Епоксидні системи і тонкоплівкові верхні покриття

Epoxy - надзвичайно популярне, економічно ефективне рішення для обробки бетону в промислових, комерційних і інституційних умовах, а також для власників малого бізнесу і навіть приватних осіб. При використанні в якості верхнього шару поверх бетонної поверхні, один шар з 100% твердих речовин, нуль VO.C. епоксидної смоли зазвичай може наноситися товщиною від 8 до 20 міл (1 мил = 1/1000 ") в залежності від точної рецептури. Деякі з популярності епоксидної смоли можна віднести до її численних варіантів застосування. Завдяки своїм винятковим сполучною властивостями праві епоксидні типи з низькою в'язкістю можуть створювати чудові грунтовки над правильно підготовленим бетоном, навіть якщо поверхні старі, зношені або недосконалі. Менший товстий продукт в'язкості дозволяє заповнити невеликі тріщини і розгалуження, допомагаючи сг ладити раніше нерівну поверхню таким чином, щоб тонкий плівковий поліуретан не міг. Епоксид також надзвичайно міцний і забезпечує відмінну довговічність, забезпечуючи міцну захист від подряпин і подряпин.

 

Одним з недоліків епоксидної смоли є її знебарвлення з плином часу. Навіть самі високоякісні УФ-стійкі епоксидні смоли почнуть жовтіти з впливом сонячних променів


Пінополіуретанових тонкоплівкові верхні покриття

У порівнянні з епоксидною смолою, сьогоднішні надвисокі тверді речовини, низький рівень VO.C. поліуретанові верхні покриття, як правило, вимагають набагато більш тонкого застосування, що приходять при номінальної товщини сухої плівки від 2 до 3 міл. Однак вони також набагато більш гнучкі, що дозволяє їм бути виключно ефективними в поглинанні. Поліуретан в середньому також має приблизно в три рази стійкість до стирання типовою епоксидної смоли і забезпечує набагато більш міцну захист від агресивних хімічних розчинників. Крім того, уретани - особливо аліфатичні типи - стійкі до ультрафіолетового випромінювання і можуть зберігати свій колір з плином часу навіть в зонах з впливом сонця.

Оскільки він застосовується так тонко, на відміну від епоксидної смоли, поліуретан не ефективний при заповненні дрібних тріщин або дефектів на поверхні бетону. Уретани також погано зчіплюються при нанесенні безпосередньо на плити і зазвичай вимагають використання епоксидних або інших ґрунтів в якості першого шару. Хоча В.О. зміст в деяких з більш пізніх промислових уретанових покриттів для підлоги може бути майже нульовим, багато хто з них все ще містять деякі розчинники, що вимагає від підрядників враховувати управління повітрям під час установки.


Чому комбінація найкраща?

Використовуючи як епоксидну, так і поліуретанів разом на одній і тій же бетонної поверхні, можна отримати переваги кожного продукту, пом'якшуючи деякі з них відповідних недоліків. Первісне нанесення епоксидної смоли з низькою в'язкістю у вигляді 8 мм в якості грунтовки найкраще проникає у відкриті пори механічно підготовленої бетонної поверхні. За цим може послідувати більш важка епоксидної смоли в 15 милях, щоб допомогти вирівняти поверхню бетону, забезпечити міцний захисний шар, хорошу глибину кольору і відмінну основу для поліуретану. Застосування 3 мил алифатического уретану підвищує стійкість до стирання і стійкість до епоксидної смоли і забезпечує обробку кольору. Додатковий другий верхнє покриття з поліуретану в прозорому або кольоровому виконанні забезпечує максимальний захист підлоги від високих температур.

 

Незалежно від ваших конкретних проблем підлоги , ми тут, щоб допомогти. Щоб обговорити потреби вашого об'єкта і отримати краще уявлення про різні варіанти підлогового покриття, зателефонуйте нам сьогодні.

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше.

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама