УКР РУС

Визначення витрат на металеві епоксидні підлоги

Визначення витрат на металеві епоксидні підлоги

 

Металеві наливні епоксидні підлоги забезпечують більш тривалу, кращу альтернативу популярним бетонним покриттям або поліруванню. Вітражний та полірований бетон, як правило, підкреслює недоліки поверхні, він швидко зношуються у ділянках з активним рухом і не забезпечує стійкої стійкості до ковзання. На відміну від них, декоративні металеві епоксидні підлоги можуть приховати існуючі дефекти, гарантує захист від ковзання та забезпечує тривалий захист промислового класу, навіть при інтесивному завантаженні об'єктів. Вибираючи металеву наливну епоксидну підлогу Ви отримуєте  довгострокову вигоду у вигляді довговічного надійного покриття, яке є порівняно недорогим в обслуговуванні.

 

Як визначити вартість епоксидного покриття

 

Коли мова йде про визначення необхідних матеріалів та робочої сили, врахуйте, що системи наливних підлог є винятково налаштовуваними. Тому важливо мати чітке розуміння очікувань власника, а також повсякденних операцій у приміщенні, розміру підлоги та поточного стану існуючої або нової плити. Залежно від того, чи потрібна гідроізоляційна підлога або додаткова бетонна стяжка, якщо застосовувати стандартну епоксидну смолу, гідроізоляційну грунтовку, а також ретельне відбір домішок відповідно до конкретних умов експлуатації, є багато факторів, які можуть вступити в дію. Оцінка вартості матеріалів плюс витрати на встановлення металевих епоксидних підлог дуже залежить від цих та багатьох інших факторів.

 

 

Декоративні цілі

 

Як і у випадку з будь-якою системою підлоги, складні конструкції та ті, що містять різноманітні кольори та декоративні елементи, як правило, коштують більше, ніж простіша альтернатива. Проте металополімерна епоксидна підлога з дизайнерським візерунком може бути однією з найбільш економічних варіантів декоративних систем підлоги на ринку, водночас забезпечуючи виняткову міцність та стійкість.

Складність дизайну, яку ви виберете для металевої епоксидної підлоги, також вплине на ціну. Металеві епоксидні підлоги за своєю природою наповнені безліччю відтінків. Однак, наявність єдиної кольорової металевої системи на вашому просторі набагато простіше для встановлення і, отже, більш економічно, ніж конструкція підлоги, що вимагає від підрядника додаткового часу, праці та майстерності. Кілька кольорів, логотипи, вбудовані в підлогу, декоративні візерунки, а також додавання смужок металевих розділювальних смуг, можуть підняти вартість, але забезпечують приголомшливо красивий результат з винятковою довговічністю та низьким рівнем обслуговування.

 

Функціональні міркування

 

Епоксидні наливні підлоги взагалі є практичним вибором для багатьох промислових, комерційних та інституційних об'єктів - їх легко чистити, вимагають набагато менше технічного обслуговування та можуть витримувати великі навантаження та часті перевезення. Залежно від типу об'єкта, може бути корисно також включати в себе деякі додаткові функції - металеві епоксидні підлоги можуть, наприклад, бути змінені, щоб включати пом'якшення наслідків паропередачі вологості (MVT) або додаткові антимікробні властивості.

 

 

Ціна за метр квадратний епоксидної наливної підлоги

 

Зростання площі, що підлягає покриттю, а також товщина системи підлоги, звичайно, впливатиме на загальну вартість проекту. Коли справа доходить до того, щоб знизити вартість матеріалів для епоксидних покриттів та робочої сили в ціні на квадратну ногу, спрацює ефект масштабу - іншими словами, чим більше площа, тим більша загальна ціна проект, і чим нижче вартість квадратного метру. Однак, як і у багатьох інших видах будівництва, оскільки початкова мобілізація робочої сили та обладнання часто є майже однаковою, якщо підлога становить 500 кв.м. або 1,500 кв. м., економія на масштабах, як правило, найбільше впливає на дуже великі комерційні, промислові та інституційні проекти.

 

Існуюча бетонна поверхня

 

Металеві епоксидні підлогові покриття призначені для нанесення на поверхню бетону. Якщо існуючий бетон має багато дефектів, може знадобитися ремонт плити, перш ніж можна буде встановити декоративну епоксидну наливну підлогу. Однак, є спеціальні високоміцні епоксидні смолисті системи, які можуть бути нанесені під декоративну металеву епоксидну обробку, у багатьох випадках усуваючи необхідність дорогого демонтажу та заміни всієї бетонної плити. Однією з численних переваг професійно встановленої системи епоксидних підлогових покриттів є її довговічність, стійкість до зносу, тиску та хімічних речовин більш ефективно, ніж інші види обробки поверхні, такі як декоративне фарбування. Щоб власники будівель мали найкращі результати при установці металевої епоксидної смоли або інших систем, , незалежно від того, чи є нова або існуюча плита, треба ретельно оцінювати її стан. Експертиза бетонної основи повинна також включати визначення рівня MVT (паропередачі вологості), що відбуваються в плиті. Високий рівень MVT може перешкоджати зчепленню і затвердінню епоксидного підлоги, і його слід правильно регулювати. Для більшості ситуацій MVT виробники підлогових покриттів пропонують відмінні рішення у вигляді грунтовок та підстилок, які можуть бути нанесені до декоративного напилення.

Переходьте за посиланням та дізнаватейсь більше про наливні епоксидні підлоги

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама