УКР РУС

ВНУТРІШНІ РОБОТИ

Як зробити ремонт в квартирі або будинку

 

Ви зібралися робити ремонт в квартирі, офісі, власному будинку? Швидше за все, у вас виникло багато питань: з чого почати, які матеріали вибрати, як з ними працювати, на чому можна заощадити і т. д.? 

Можна впевнено сказати, що нема такої людини, яка б не чула про такий вид ремонту, як євроремонт. Євроремонт - це стандарт, зразок для наслідування в будівництві. Багато людей прагнуть зробити такий ремонт у своїх помешканнях, але не всім це вдається з першого разу.

Цікаво, що тисячі людей щодня користуються словом "євроремонт", однак, як показала практика, не всі знають, що це означає. Взагалі, говорячи про євроремонт, переважно мають на увазі якісний хороший ремонт, який зроблено красиво та вишукано. Відразу стає зрозуміло, що приміщення, в якому проводиться євроремонт, значно підвищується в ціні. Так, перебувати в будинку/квартирі буде набагато приємніше і комфортніше.

Якщо ви вирішили внести зміни у свою квартиру/будинок, тоді вам потрібно знати що таке ремонт в квартирі, що він включає, з чого почати і які роботи  доведеться виконати. Вся ця інформація буде для вас корисною.

Ремонт квартири від InHouse

Ремонт - що це таке?

Мабуть, кожна сім'я раз на кілька років здійснювала простий ремонт житла. Це давало змогу освіжити приміщення і змінити внутрішню обстановку. Раніше це вважалося обов'язковим ритуалом, в якому брали участь усі більш-менш дорослі члени сім'ї.

Цей ремонт був таким:

 • Оздоблення стелі, яке зводилося лише до побілки вапном.
 • Зміна оздоблення стін, яка часто виконувалася за допомогою простих паперових шпалер. Оскільки вибір кольорів і текстур був невеликий, всі квартири були схожі між собою.
 • Оздоблення підлоги - в основному, перестилали лінолеум або циклювали паркет. Дерев'яну підлогу - перефарбовували.
 • Обов'язковою частиною ремонтних робіт було фарбування дерев'яних вікон, а також каналізаційних труб, радіаторів і водопровідних труб.

На цьому простий ремонт і закінчувався. Якщо порівняти його з тим ремонтом, який зараз здійснюються в квартирах і будинках, то це, по суті, небо і земля. Почали з'являтися все нові і нові будівельні матеріали, змінювалася технологія ремонтних робіт. Сьогодні ми можемо придбати різні компоненти та матеріали як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Вибір товару настільки великий, що очі просто розбігаються! Загальний вигляд приміщення може бути унікальним, і як бачить його власник, все може кардинально змінитися на його очах. І якщо колись після ремонту можна було лише освіжити приміщення, то тепер його пропонують змінити до невпізнання. Все залежить від фантазії і, головне, від розміру вкладених коштів.

Слово "євроремонт" стало популярним ще кілька десятиліть тому. Тепер це слово стало брендом, і кожен, хто вирішує робити ремонт, прагне до досконалості.

Ремонт прихожої

Особливості євроремонту

Незважаючи на свою назву, євроремонт не має прямого відношення до Європи. Термін "євроремонт" інтерпретують як комплекс ремонтних робіт, які виконуються відповідно до європейського стандарту.

Слід зазначити, що поняття ремонту досить відносне. Виділяють кілька загальних видів ремонту.

Косметичний ремонт. Це найпоширеніший вид ремонту, який виконує кожен власник квартири. Оскільки з часом будь-яка обробка втрачає свій початковий вигляд, її потрібно замінити. Ви можете зробити свій простір привабливішим і оновленим завдяки різноманітності сучасних матеріалів, доступних на ринку. Такі ремонти включають оновлення стін, стель, підлог.

Капітальний ремонт. Цей ремонт може включати деяке втручання власника в загальний план приміщення. У цьому випадку все обмежується створенням ніш, арок, перегородок, вирівнюванням стін, заміною дверей/вікон і т. д. Такі ремонти є трудомісткими і можуть дати вашому помешканню новий вигляд.

Євроремонт. Дозволить вам перетворити ваш будинок/квартиру до невпізнання. Тут важко обійтися без будівельної команди і професійного дизайнера, які можуть перетворити найпростішу квартиру на елітне житло. Немає ніяких обмежень для дизайнерських ідей, фантазія може блукати як вам заманеться.

Зрозуміло, що неможливо точно визначити, скільки коштує такий ремонт, оскільки, все залежить від вартості використовуваних матеріалів, площі приміщення, а також від використання послуг фахівців або виконання робіт вручну.

Врахуйте, що чим вища вартість будівельних матеріалів для ремонту, тим дорожчими будуть послуги будівельної бригади, яку доведеться винайняти для виконання ремонту.

Ремонт вітальні

Які плюси і мінуси євроремонту 

Існує достатньо переваг такого типу ремонту. Найважливішими з них є:

 • комфорт життя;
 • отримання естетичного задоволення від споглядання оновленого інтер'єру;
 • безпека вашого здоров'я.

Завдяки новим, екологічно чистим будівельним матеріалам, ви отримаєте квартиру не тільки красиву, але й безпечну. Слід зазначити, що сучасні матеріали, які використовуються для ремонту європейської якості, мають тривалий термін служби. Завдяки цьому, ремонт не потрібно робити так часто, як раніше. Зробивши один раз ремонт, потрібно просто зберегти його у правильному вигляді. Облицювальні матеріали, розчини та суміші, які використовуються зараз, не змінюють свого вигляду навіть після багаторазового чищення та миття.

Незважаючи на всі перераховані вище переваги, є й свої недоліки. Головний з них - ціна. Навіть якщо ви хочете виконати косметичний ремонт, це може обійтися вам дорого, за умови використання хороших та якісних матеріалів. Як відомо, потрібно платити за якість, але ви, звичайно, не втратите, такий ремонт окупить себе згодом. Якщо говорити про капітальний ремонт або євроремонт, то вони будуть коштувати ще дорожче.

Іншим недоліком є ​​тривалий процес отримання дозволів на перепланування. Коли проект передбачає демонтаж стін або створення в них отворів, то вам доведеться чекати ще довше.

Отже, тепер ви знаєте, що таке євроремонт, і які його переваги та недоліки. Якщо ви таки наважилися на ремонт у вашій квартирі/будинку, давайте дізнаємося більше про те, як це може відбуватися.

Кошторис на ремонтні роботи

Як і з чого почати

Треба пам'ятати, що будь-який ремонт починається з підготовки і визначення фронту роботи. Це те, що вам потрібно - вирішити, що ви хочете зробити зі своєю квартирою і який тип ремонту виконувати. По-перше, оцініть стан житла і подумайте про те, що хотіли б змінити. Зрозуміло, що далі все спирається на ваш бюджет.

Коли ви хочете отримати щось нове в інтер'єрі, змінити обстановку, досить провести простий косметичний ремонт. Особливих труднощів у такій роботі немає, і дещо можна спробувати зробити самостійно, заощаджуючи гроші на винайманні спеціалістів. 

І в тому випадку, коли ви прагнете глобальних змін, або хочете переїхати в нову квартиру, потрібно робити капітальний ремонт. Ви повинні бути готові до того, що під час ремонтних робіт вам доведеться переїхати чи тимчасово орендувати житло. Деяким матеріалам, таким як стяжка, потрібен час для висихання, і дійсно, у місці, де відбуваються ремонтні роботи, знаходитися неприємно: пил, бруд і шум.

Після того як ви вирішили, який ремонт вам потрібно виконати, бажано записати всі роботи, які здаються вам обов'язковими. Це робиться для того, щоб розрахувати кількість витратних матеріалів, необхідних для роботи. Крім того, це допоможе приблизно скласти кошторис. Фахівці радять заздалегідь придбати матеріали та зберігати їх у місці, де будуть проводитися ремонтні роботи. Тоді матеріали можуть «акліматизуватися». Більш того, купуючи всі матеріали разом, є велика імовірність заощадити гроші, в магазині можуть дати хорошу знижку. 

Деякі види матеріалів, такі як шпалери, ламінат, плитку, краще купувати з невеликим запасом. Адже прорахуватися в розрахунках дуже легко. Крім того, можна легко пошкодити матеріал під час роботи. Проблема в тому, що не завжди можливо придбати точно такий же матеріал.

Всі ці клопоти можна перекласти на будівельну бригаду, залишивши за собою приємну справу - вибір кольору плитки та шпалер. В InHouse ви знайдете професійних майстрів по ремонту квартир/будинків.

Ремонтні роботи

Початок ремонту квартири

Коли ви вирішите робити євроремонт квартири, на початковому етапі варто буде залучити професійного дизайнера, який візуалізує майбутній інтер'єр у вашій квартирі. Він зможе створити ескіз розташування меблів, внести зміни в план приміщення, розмістити електрообладнання. Крім того, він може професійно підбирати оздоблювальний матеріал для досягнення ідеального поєднання кольору і стилю. Кімнати можна візуально зробити просторішими і розширити їх, додати світло в темні кімнати. Дизайнер зможе перетворити квартиру у відповідності з модними тенденціями. Правда, робота дизайнера не дешева.

Якщо ви знаєте, як працювати зі спеціальними комп'ютерними програмами або вмієте їх освоїти за короткий час, тоді ви можете зробити цей дизайн-проект самостійно. Зрозуміло, що вибір меблів, матеріалів і дизайну не буде професійним, але це буде ваше бачення. 

Дизайн-проект

Звичайно, можна обійтися і без індивідуального дизайну інтер'єру. Можна, навіщо? Адже дизайн-проект квартири або будинку це не тільки елемент престижу. Його можливості набагато ширші.

1. Зручно
Професійні дизайнери в першу чергу піклуються про вашу зручність. Після ремонту квартири або будівництва, ви будете відчувати це в кожній деталі: в розташуванні розеток, в розташуванні кімнат, в освітленні, в зручності робочих поверхонь. Меблі і техніка будуть підібрані під ваші потреби.

2. Красиво
Безперечно, важлива і естетика. Типові дизайн-проекти можуть бути дуже гарні, але чи збережуть вони самобутню і унікальну атмосферу котеджу або квартири? Такий дизайн-проект можна прийняти або повністю переробити. Лише творчий підхід дозволить поєднати несхожі речі в органічному інтер'єрі.

3. Тільки для вас
Не можна також забувати про те, що внутрішній інтер'єр - це ваша індивідуальність. Є така думка, що замовлення дизайн проекту квартири - це відмова від особистої творчості і все за вас зроблять наймані працівники. Але це твердження не зовсім вірне.

За бажанням все - від вимикачів до кольору дверей - ви будете продумувати разом з дизайнером, який врахує ваші побажання і цікаві рішення в переплануванні. Він не просто надасть вам свободу творчості - він направить і допоможе, нагадуючи про зручність та ергономіку, якщо ви раптом забудете про них. Разом ви зможете створити щось унікальне, максимально близьке вам і зроблене під ваші потреби.

Дизайнерський ремонт від ІнХаус

З якої кімнати почати роботу

Ви вирішили зробити косметичний ремонт. Для цього ви можете почати роботи з будь-якого приміщення в квартирі. Ви можете зробити ремонт окремо в кожній кімнаті, а потім перейти до таких приміщень, як ванна кімната і кухня. Для декого такий метод може здатися незручним, але це ваше рішення. Головне, що слід врахувати, що коридор і прохідні кімнати найкраще робити в кінці ремонту, тому що ви часто будете ходити по них і носити інструменти/матеріали.

Якщо ви вирішите жити в будинку/квартирі під час ремонту, вам доведеться працювати окремо в кожній кімнаті. Навіть якщо ви хочете виконати всю роботу самостійно, бажано довірити певну роботу фахівцям. Важливо правильно провести проводку, тому що від цього залежить безпека як ваша, так і всього вашого майна. Тут потрібні певні навички та досвід. Те ж саме стосується встановлення вікон та дверей. Ця робота не настільки складна, але не варто ризикувати. Особливо варто виділити ремонт у ванній кімнаті. Як показує практика, це найскладніша для ремонту кімната з усіх. До речі, саме тому сантехнічні та оздоблювальні роботи у ванній кімнаті коштують дорожче. Справа в тому, що процес виконання робіт досить трудомісткий.

Коли йдеться про реконструкцію приміщення, оновлення можуть включати:

 • встановлення дверей/вікон, знесення та встановлення нових додаткових перегородок;
 • об'єднання двох і більше кімнат в один простір;
 • модифікація форм приміщень;
 • будівництво арок зі складною формою, виготовлення багаторівневих стель, поєднання туалету з ванною кімнатою.

 

Євроремонт квартири

А ось що стосується капітального ремонту, то тут ситуація набагато складніша. Давайте розглянемо всі кроки, які необхідно виконати в правильній послідовності. Ви ж хочете уникнути помилок і зробити все, щоб ваш ремонт відбувся ідеально і відповідно до всіх будівельних вимог?

Капітальний ремонт самостійно - послідовність робіт

Капітальний ремонт складається з цілого комплексу різноманітних робіт, які повинні виконуватися у правильному порядку. Як згадувалося вище, спочатку потрібно зробити проект і вирішити, які зміни ви хочете отримати у вашій квартирі. А подальша робота повинна виконуватися в такому порядку:

 • Демонтаж.
 • Електропроводка і всі необхідні комунікації.
 • Обшивка стелі.
 • Оздоблювальні роботи по проектуванню стін.
 • Підлога (стяжка).
 • Грунтовка стін і стелі.
 • Оздоблення стелі.
 • Оздоблення стін.
 • Монтаж паркету, ламінату.
 • Встановлення нових дверей і плінтусів.

 

Перепланування квартири

І в підсумку

Як бачите, виконати якісний ремонт не так просто, як здається. У цьому випадку вам потрібні певні навички, але й частину роботи ви можете виконати своїми руками. Перед цим краще детально ознайомитися з інструкціями щодо виконання певних видів робіт, щоб зробити все правильно і ефективно.

Наші фахівці на порталі InHouse швидко і якісно нададуть вам всю потрібну інформацію про ремонт квартири. Пропонуємо послуги складання кошторису, дизайн-проект майбутнього ремонту та професійне виконання всіх видів ремонтних робіт. 

Бізнес-каталог

Реклама