УКР РУС

Як купити квартиру?

Як купити квартиру?
Багато людей задаються питанням « як купити квартиру?», але чомусь більшість робить великі помилки, яка може обійтись дуже дорого. А якщо говорити про те як купити квартиру то потрібно бути уважним та акуратним у такій справі. Одні з головних помилок:

  1. Не визначитись, яку саме нерухомість хочете придбати. Готуючись до купівлі нерухомості ви повинні до кінця бути впевненими у своїх бажаннях. Оберіть правильне місце розташування, площу житла, поверх, кількість кімнат і обов’язково визначить свій грошовий бюджет.
    Визначившись у своїх побажання ви зможете обрати саме ту нерухомість, яка буде вам до вподоби.
  2. Не обирайте житло за емоція. Переглядавши різні об’єкти, дивіться саме на ті пункти, які мають бути обов’язково присутніми у нерухомості.
  3. Не поспішайте одразу купити квартиру. Краще виберіть собі декілька варіантів. І тоді з них вже оберіть собі саме той варіант на якому будете впевнені на всі сто відсотків.
  4. Не бійтесь перепланувати житло. Якщо ви бачите, щоб хотіли щось змінити і тільки це мішає вам купити квартиру, то не бійтесь, щось змінити ( пересунути стінку чи повністю перепланувати житло).

Не забувайте, що торгуватись можна. Чому більшість переживає « як правильно купити квартиру в новобудові?» Навіть купуючи житло там, можна торгуватись. Переглядаючи об’єкт не висловлюйте одразу усі свої емоції, постарайтесь знайти, якийсь мінус і тоді поговорити з власником про зниження ціни. Не потрібно соромитись під час торгування, відстоюйте свою думку та старайтесь знайти ту «золоту середину».

Звідки дізнатись ціну?
Якщо ви хочете дізнатись ціну, але ще вагаєтесь а власники житла які хочуть правильно продати квартиру не говорять ціну то можете спробувати один із варіантів:
 Спробуйте опитати свої знайомих, родичів чи друзів, які нещодавно купили квартиру, але не забувайте, що ціна має властивість кожного
місяця змінюватись. Тому такий спосіб може дати вам тільки орієнтовану ціну.
 Попробуйте промоніторити різні сайти, дошки оголошення та інші. По фото ви оберіть собі ту квартиру, яка б була схожою до вашої омріяної. Але цей спосіб також не буде сто відсотковим, адже на сайтах переважно викладені стартові ціни, які з часом можуть змінитись.
 Найбільш точні ціни вам можуть сказати у агенція по нерухомості або на їхніх сайтах. Зателефонувавши туди ви зможете дізнатись усе, що вас буде цікавити та оператор зможе дати відповідь на будь-які ваші запитання.

Як продати квартиру- у нас ви зможете оперативно та якісно як правильно продати квартиру. На нашому сайті ви зможете безкоштовно викласти оголошення на будь-який термін часу. Також ви можете вказати та розказати усе про свою нерухомість, що допоможе покупцям швидше знайти саме ваше оголошення.


Як купити квартиру – зараз вигідно у нашому сьогоденні купити. Ви зможете купити нерухомість і не переживати чи це агенція чи можливо посередник, адже ми не співпрацюємо з ними. Ми працюємо тільки з підтвердженими власниками квартири.

Бізнес-каталог

Реклама