УКР РУС

Як знайти найкращого підрядчика для монтажу епоксидних підлог

Як знайти найкращого підрядчика для монтажу епоксидних підлог

 

Епоксидні підлоги та інші смолисті розчини для підлоги унікальні тим, що вони наносяться безпосередньо на бетонну підкладку в рідкій формі. Деякі основні переваги цієї бездоганної техніки полягають у тому, що вона забезпечує більш міцну загальну поверхню і її легше ретельно очищати, ніж підлогу з тріщинами, зазорами та швами. З цими перевагами також виникають можливі ускладнення: недосвідчений підрядник, незнайомий з конкретними характеристиками смол, може зробити невеликі помилки з великими наслідками.

 

 

Досвід - це важливо

 

Синтетичні наливні системи підлоги унікальні у своїх вимогах до застосування, з різними формулами, що вимагають різних умов установки та обробки, щоб бути ефективними та безпечними. Крім того, відбір невідповідної смоляної основи в зоні дії екстремальних коливань температур, важких навантажень, абразивів хімікатів або високий рівень трафіку може негативно вплинути на неї і пришвидшити знос.

Важливим елементом, який недосвідчений підрядник може не враховувати, є основа, на яку наноситься епоксидна підлога. Поверхня бетону під епоксидною смолою або іншим смолистим покриттям повинна відповідати певним вимогам, щоб наливна підлога виглядала та виконувалась відповідно до дизайну. Потрібно вимірювати і враховувати рівні вологості та вологої пари, вік та стан бетону, а також наявність тріщин та забруднень. Залежно від поточного стану поверхня плити повинна бути належним чином підготовлена ​​до нанесення наливної смоли. Висококваліфікований та досвідчений підрядник спирається на багатий досвід і знання, щоб правильно застосовувати механічні методи підготовки бетону як основу для підлоги, щоб вона була довговічною та якісною.

 

 

Як знайти найкращого спеціаліста?

 

Один простий і перевірений спосіб пошуку компетентного, досвідченого підрядника для установки наливної підлоги - це консультування з виробником або фабрикою, яка виробляє смолу. У деяких випадках найвигідніший результат може бути досягнутий, коли співпрацюють представник від виробника і від підрядника. Ці типи співпраці часто забезпечують найкращі результати.

Навіть якщо цей тип консультацій  є не практичним або неможливим, виробники часто можуть з'єднати власників об'єктів з місцевим заводом-затвердженим підрядником, з яким вони співпрацювали в минулому, забезпечуючи компетентного монтажника.

 

Правильно формулюйте завдання

 

Існує безліч варіантів і унікальні рецептури епоксидних підлог і інших систем, призначених для наливних підлог. Коли Ви обираєте тип підлогового покриття, який буде найкращим для вашого проекту, поцікавтеся у потенційних підрядників про їхній досвід роботи з цим конкретним типом підлоги. Будьте готові обговорити спеціальні побажання для установки підлоги, включаючи такі умови, як екстремальні температури, підготовку основи та різні додаткові вимоги, які ви маєте на вашому об'єкті .

Переходьте за посиланням та дізнайтесь більше про наливні підлоги

 

 

Бізнес-каталог

Реклама