УКР РУС

Яка товщина епоксидного покриття?

Яка товщина епоксидного покриття?

 

Поширеним запитанням для новачків у світі епоксидних підлогових покриттів та інших смолистих покриттів, є: наскільки ці системи покриття є товстими? Не існує однозначної відповіді, адже правда полягає в тому, що існує широкий діапазон прийнятної товщини, і правильний вибір епоксидного покриття для підлоги враховує ряд факторів, в тому числі, наскільки товщину основи.

Найтонші епоксидні системи для покриття підлоги лише товщиною від приблизно 11-25 мм, по суті, складаються з грунтовки, додаткового проміжного шару  та верхнього покриття. Залежно від типу верхнього покриття, ці тонші системи нанесення покриттів можуть значно відрізнятися за своїми характеристиками. Найпростіші з них дозволяють забезпечити базовий захист основи в умовах легкого руху, ефективно зменшують кількість бетонного пилу, надають додаткову стійкість до ковзання та створюють декоративну і  привабливу поверхню, яку легко чистити. З іншого боку, дуже стійкі до зносу, високоефективні наливні підлоги, навіть у більш тонких системах, можуть забезпечити виняткову зносостійкість у помірних та дуже важких транспортних ситуаціях, поки не існує високого тиску, великих навантажень або інших екстремальних умов.

Для підприємств з активним рухом важких машин стандартні епоксидні підлогові покриття та смолисті системи можуть бути встановлені товщиною 375 мм або більше. Вони зазвичай включають різні зміцнюючі агрегати або порошки, після чого застосовують обрані покриття та верхні шари. Однак переважна більшість полімерних наливних систем епоксидного покриття, які використовуються у промисловості, встановлюються з товщиною в діапазоні 20-250 мм.

 

Стан бетонної основи

 

Першим фактором, при прийнятті рішення про монтаж наливної підлоги є стан бетонної основи бетону, на який буде встановлено епоксидну смолу або іншу смолисту систему. Тонка система наливного покриття може бути достатньою для захисту нової щойно залитої бетонної плити, що не містить виступів, точкових, або глибоких тріщин. Але, якщо дефекти все ж існують, то для їх усунення та укріплення основи можуть знадобитися більш товсті наливні системи. В таких випадках можуть використовуватись самовирівнюючі матеріали, які допоможуть згладити нерівні поверхні. Чим глибше тріщини та нерівності, тим товщі системи покриття підлоги повинні бути в цих зонах.

 

Трафік, вплив хімічних речовин та інші фактори

 

Іншим важливим фактором для визначення відповідної товщини смолистого або епоксидного покриття підлоги є використання  після установки. Необхідно враховувати не тільки частоту руху, але й вагу навантажених транспортних засобів та важкого обладнання. Як загальне правило, підлогу з наповнена наповнювачем, здатна витримувати набагато більшу вагу і вплив, ніж підлога з системою тонкого плівкового покриття або навіть не покрита бетонна плита. Це частково пов'язано з вмістом та здатністю розповсюджувати навантаження або ударний тиск на поверхні підлоги. Тому в об'єктах, де зберігається або переміщується дуже важка техніка, або там, де переважає навантаження на навантажувачі з великою вантажопідйомністю, компанії часто стандартизують використання товстих наливних епоксидних підлог.

На додаток до ваги та впливу промислового руху, вплив високо концентрованих хімічних речовин може з часом чинити негативний вплив на бетонну основу. У таких умовах, як фармацевтичне виробництво, водоочисні споруди та інші процеси обробки, підлоги можуть піддаватися впливу концентрованих хімікатів щодня. У таких місцях системи підлоги повинні бути ретельно підібрані та встановлені, щоб витримувати задані умови. Поверхня, яка регулярно контактує з хімічними речовинами, ніколи не повинна залишатися незахищеною, оскільки суцільний бетон пористий і може поглинати хімічні речовини, що, в кінцевому підсумку, може загрожувати забрудненням грунту. Добре підібрані епоксидні підлогові покриття та інші смолисті системи для переробних споруд призначені для забезпечення підвищеної хімічної стійкості.

 

 

Епоксидні та інші смолисті наливні підлоги

 

Можемо запропонувати не тільки різноманітні епоксидні підлогові покриття, але також цементні уретанові, поліаспаратичні та інші смолисті системи підлоги, для створення плавної, міцної поверхні, у широкому колі галузей. Незалежно від вимог до підлоги вашої установки, наші фахівці можуть рекомендувати оптимальне рішення з врахуванням заданого бюджету.

 

Більше інформації за посиланням

https://inhouse.com.ua/services/montazh-polimernyh-nalyvnyh-pidlog/

Бізнес-каталог

Реклама