УКР РУС

ЗАЛИВКА СТЯЖОК

Заливка бетонної стяжки (бетону)


Основні кроки, що стосуються заливки житлового бетону.
Встановлення бетону є складною роботою, і кожне конкретна заливка є іншою. Розмір, форма, колір, обробка та глибина житлового будівництва повинні бути враховані під час заливки бетону. Після того як ці пункти будуть вирішені, кроки щодо заливки бетонної стяжки є однакові від макету до підготовки та конкретного монтажу. Використовуйте цей посібник із дев'яти кроків у заливці бетону, щоб краще зрозуміти, що відбувається до, під час та після монтажу бетону.


Крок 1: Вибір підрядника

Після того як буде прийнято рішення "конкретніше", більшість мешканців житлових приміщень звертаються до замовників з професійними конкретними підрядниками.Пропозиції порівнюються, і вибір здійснюється на основі рефералів, досвіду, цін, планування та ​​привабливості підрядників. Після вибору інсталятора ціна та логістика розробляються, договір повинен бути представлений домовласнику. У контракті повинно бути чітко зазначено, що робота повинна бути завершена, очікування на обробку, колір та текстура, ціна, графік платежів та інформація про гарантії / гарантії. Рекомендуємо, щоб у договорі також містилася додаткова інформація про те, що треба очікувати від вашої нової бетонної плити, а також будь-які рекомендації з технічного обслуговування. Після підписання договору та здійснення попередніх платежів (якщо такі є), справжня робота може розпочатися ..

Вибір підрядчика по заливці бетонуКрок 2: Підготовка основи

Перед тим, як бетон може бути залитий, площа повинна бути підготовлена. Область потребує очищення. Найчастіше землерийне обладнання використовується для очищення області, щоб прискорити процес. Всі трави, камені, дерева, чагарники і старий бетон повинні бути видалені, піддаючи сирі землі. Рекомендовано основу мінімум 10 см гранульованого заповнення або дорожньої основи, якщо тільки грунт не дуже компактний і стабільний. "Подушк" розміщується і ущільнюється по всій площі, де буде розміщуватися бетон, з особливою увагою до країв. Правильна "подушка" для підготовки основного матеріалу має важливе значення для того, щоб бетон міг правильно лягти, а також зменшити шанси на просочення підводних вод і заморожування. Ознайомтесь з правильними заглибленнями для бетонних плит.

Підготовка основи до заливки стяжки


 

Крок 3: Формування

 

Після підготовки суб-бази можна встановити форми. Бетонні форми виготовляються з дерева, металу або пластику, і можуть бути висотою від 10 см до декількох метрів. Для більшості житлових проектів бетону будуть використовуватися дерев'яні форми (опалубка), які скріплюються за допомогою металевих або дерев'яних ставок. Форми прикріплюються до ставок гвинтами або спеціальними цвяхами, що дозволяє легко видалити форми після затвердіння бетону. Форми повинні бути в хорошому стані, бути встановленими, щоб забезпечити правильний схил або клас для дренажу, і створювати чисті куточки, де вони зустрічаються з одним або іншими структурами. Для сходів і стін застосовуються спеціальні форми та способи формування. Читайте про конкретні форми.

Формування площі для заливки бетономКрок 4: Заливка бетону (стяжки)

Субстанція ущільнена; Форми встановлені, тепер прийшов час для заливки. Підрядник замовив бетонну суміш, що відповідає вимогам розміщення плити. Незалежно від того, де ви живете, мінімальний вміст цементу для будь-якого житлового бетону повинен становити 250 кг на тонну бетону, більше для більш холодного клімату. Якщо ви живете в умовах заморожування, слід використовувати принаймні 4% повітря, що поглинає домішки, щоб запобігти масштабуванню та розщепленню. Малий камінь може використовуватися як агрегат у бетоні. Бетон поставляється в бетонозмішувальний комбайн з готовою сумішшю. Барабан на задній частині вантажного автомобіля буде крутитися повільно, щоб тримати бетон всередині від осідання. Готова комбінована машина зможе довезти до місця і залити прямо в форми. Якщо ділянка розташована на іншому боці будинку або будівлі, готовий мікс-вантажівка може висипати в котловани або бетонний насос, щоб отримати мокрий бетон на ділянці. Підрядник буде лити рідкий бетон у форми, поки вони не заповненяться до верхнього краю. У той час, як рідкий бетон наливається, підрядники будуть використовувати лопати, щоб перемістити бетон, щоб переконатися, що немає порожнечі або повітряних кишень. 

Заливка бетонної стяжки, бетону


 

Крок 5: Первинна обробка

Як тільки мокрий бетон поміщається у форми, велика металева або дерев'яна дошка використовується для скрінування верхньої частини бетону. Цей процес вирівнювання допомагає ущільнювати і зміцнювати бетон, і починається згладжування і вирівнювання верху бетону. Після того, як поверхня була натягнута, бетон пливе. Це передбачає використання спеціальної кельми, яку називають поплавцем. Поплавці можуть бути невеликою ручною кельмою для краю та детальної роботи, або великою кельмою, яка називається "бич-плавник" для роботи на великих площах бетонної поверхні. Поверхня плаває, щоб створити гладке покриття на поверхні. У той же час відбувається первинна обробка, з'єднання і кромки обробляються в бетон за допомогою спеціальних ручних інструментів. 

Первинна обробка бетону дерев'яною дошкою


 

Крок 6: Затирання

Якщо бетон отримає лише обробку брусу, додаткова обробка може знадобитися після плавучої процедури. Якщо бетон буде гладким з подвійним кольором або з дефектами, тоді потрібн буде провести додаткові процедури . Бетон запотрібно буде залишити, поки поверхня не стане міцнішою. Після того, як бетонне покриття затвердне,  виконується затирання для створення плавного, твердого та однорідного покриття на бетонній поверхні.

Затирка бетонуКрок 7: Фініш

Після того як все затирання завершене, остаточне покриття може бути застосоване до бетону. Найбільш основний вид обробки відомий як "обробка віник". На бетонній поверхні витягується спеціальна віник, що створює грубу текстуровану поверхню. Інші види обробки включають штамповану, текстуровану або гладку.

Шліфовка бетону


 

Крок 8: Застигання

Після того, як все місце розташування і обробка завершені, бетон може відпочити і почати затвердівати. Процес твердіння триває 28 днів, перші 48 годин - найбільш критичні. Рекомендується, нанести рідкі хімічні вуглеводні та герметизуючі речовини, як тільки закінчиться обробка, ці речовини допомагають повільно і рівномірно застигнути бетону, що допомагає зменшити тріщини, звивистий колір, а також знебарвлення поверхні. Якщо бетон поміщається в погоду під температурою 4 °C, слід використовувати теплоізолюючі ковдри, щоб тримати теплоту бетону протягом перших декількох днів процесу витримки. Бетон не слід розміщувати, коли температура знизиться нижче -6 °C. Чим холодніша температура, тим довше вона буде потрібна для остаточного застигання. Ви можете почати використовувати свій бетон для легкого руху пішки через 3 - 4 дні після розміщення, і ви можете їхати та паркувати автомобіль від 5 до 7 днів після заливки. 

 

Об'єкт завершений, клієнти задоволені.


Будівельна платформа In House поможе Вам знайти якісного підрядчика, на сторінці якого Ви зможете переглянути виконані об'єкти та основну інформацію про виконавця робіт. Звертайтесь до нас

Бізнес-каталог

Реклама